o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

VLAJKONOŠI v Českých Budějovicích

Vlajkonoši sobota, 07.09.2019 - přejít do komentářů
VLAJKONOŠI jsou zpět!
/titleImg/vlajkonosi-v-ceskych-budejovicich/1/9010.jpg?width=570

Kvalifikační utkání o postup na EURO U21 v Maďarsku, PÁTEK, 6. 9. 2019, České Budějovice, Střelecký ostrov. 18:00.


Dlouhou pauza mají za sebou VLAJKONOŠI. Nicméně pauze je za námi a rozbíhá se nový kvalifikační cyklus o postup na EURO do Maďarska. A Vlajkonoši při něm nebudou chybět!

Pár týdnů před utkáním začínáme s prvním hecováním na sociálních sítích, zveme fanoušky na fotbal a představujeme první z nových propriet (nálepky, kšiltovky, trička, šály...)
Je vidět a cítit, že jsou lidé po dlouhé pauze natěšení a tak se nás v sektoru před 18. hodinou večerní schází přes 100 fanoušků, převážně oděni do bílé barvy.

Zápas začíná a spolu s ním spouštíme národní support. Fandění se hezky rozléhá, stadion v Budějovicích je útulný, máme dobrý výhled a nic nám nemůže zkazit náladu. Ani neskutečně vysoký počet příslušníků policejních složek a obestoupení lidí ve žlutých vestách. Radost nám dělají také hráči na hřišti, kteří po poločase vedou nad litevským soupeřem 1:0.
Čas poločasové přestávky využíváme k přípravě chorea na druhou půli a také k prodeji dalších fanouškovských suvenýrů.

Čas na choreo přišel v 60. minutě druhého poločasu. Spolupracujeme se všemi v sektoru, větší část fanoušků se přesouvá do horní části sektoru, kde doplňují choreo zlatýi foliemi a z dolní části vyjede, po chvilkovém zaseknutí, velká malovaná plachta v barvách národní trikolóry a nápisem, který najdete na fotce. Pod choreem zabliká několik stroboskopů.

Lvíčata porazila svého soupeře 2:0 a po utkání probíhá dlouhá děkovačka, kterou si užívají jak hráči na hřišti, tak fanoušci v hledišti. Na hráčích je vidět, jak si podporu užívají a jak se dobře baví. Neméně dobře se baví i Vlajkonoši v sektoru.

Na závěr bychom ještě rádi zmínili, že se v sektoru VLAJKONOŠŮ se sešli fanoušci z Prahy, Mladé Boleslavi, Jablonce, Havlíčkova Brodu, ze Slovácka, Chuchelné, Ostravy, Českých Budějovic, Teplic, Olomouce, Karlových Varů, Prostějova...(klidně nás v komentáři doplňte).

Díky všem a uvidíme se v říjnu v Karviné a Uherském Hradišti!

VLAJKONOŠI, hrdě za svou zem!


 

Autor: DD

z domovaFoto reportVlajkonoši

clbanner



Videa

Tribuna Sever: 312. derby pražských S


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Výjezd busem za Sparti... 24.08.2024

BLOG: Výjezd busem za Sparti...


BLOG FANOUŠKŮ: Na fotbale v ... 06.03.2024

BLOG FANOUŠKŮ: Na fotbale v ...


BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou n... 15.02.2024

BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou n...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl třetí (I... 09.01.2012

Britská nemoc – díl třetí (I...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...

clbanner
Speciály



Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace