o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Vysvětlující info k prodeji vstupenek na finále

blog fanoušků pondělí, 12.05.2014 - přejít do komentářů
Radikální fanoušci z Polska, Slovenska a České republiky nakupují lístky
/titleImg/vysvetlujici-info-k-prodeji-vstupenek-na-finale/1/6017.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Fotbalová asociace České republiky (FAČR) před finálovým zápasem Poháru České pošty, v němž se utkají Plzeň s pražskou Spartou, neuvolnila do předprodeje vstupenky na hlavní a protilehlou tribunu v pražské Synot Tip Areně výhradně z bezpečnostních důvodů.

Po spuštění běžného internetového předprodeje tyto vstupenky začali hromadně zakupovat radikální fanoušci z Polska, Slovenska a České republiky.

FAČR tak z výše uvedených důvodů byla nucena tento způsob prodeje vstupenek zastavit s ohledem na zajištění bezpečnosti ostatních fotbalových příznivců či rodin s dětmi, kteří by se na tribunách mohli promísit s těmi radikálními.

FAČR mrzí, že vstupenky na finálové utkání Poháru České pošty nejsou k dispozici pro všechny slušné fanoušky, ale momentálně neexistují žádné jiné způsoby a opatření, jak radikální skupiny z předprodeje na rizikové utkání eliminovat. Tato krajní varianta byla přijata pouze kvůli minimalizování možných nepřístojností, nebezpečí a ohrožení zdraví na stadionu.

Dále platí, že vstupenky na utkání je možné zakupovat od 11. května výhradně na pokladnách FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha do sektorů přednostně vymezených pro oba kluby. Fanoušci Plzně mají místa vyhrazená na severní tribuně, sparťané pak na protilehlé – jižní.

Platí adresný ticketing, zájemce musí při zakoupení vstupenky uvést celé jméno a datum narození, jeden člověk může zakoupit maximálně čtyři vstupenky.

Finálový duel mezi FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha se uskuteční v sobotu 17. května od 18:45.

Převzato z webu fotbal.cz

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu Dread 13.05.2014, úterý, 10:55 + 0 - 1
  Prodej na občanku, při předání lístku vyfotit a kontrolovat... Debilů je na stadionech plno.
 • FC Hradec Králové Elizar777 13.05.2014, úterý, 10:04 + 0 - 0
  https://www.facebook.com/events/244511969080129/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49 přidejte se!! a posílete to dál
 • AC Sparta Praha Czerw 13.05.2014, úterý, 01:48 + 0 - 0
  souhlasim, tohle zaslo tak daleko, ze bychom meli s plzenaky spojit sily a ve vsi pocestnosti cely zapas "fandit" spolecne ... a co ma Viktoria se Spartou spolecneho? doufam ze aspon nazor na FACR ... Jsem dokonce ochotnej tentokrat ignorovat i toho Lzimberskyho, jen aby fanousci dvou klubu s nejvetsi domaci navstevnosti dali jednotne najevo, ze tohle zaslo uz moc daleko ... po x letech je tu opravdu atraktivni (jak divacky tak fotbalove) finale poharu, na ktery by si podle me naslo cestu hodne neutralnich fanousku, ale hlavne jsme mohli vyprodat stadion i pul napul s Plzni, ale FACR si o to primo rika, bay se to finale zvrtlo k demonstraci proti ni ...
 • bez klubu peltaVEN 13.05.2014, úterý, 01:18 + 0 - 0
  Podle me by spartani a plzenaci , meli od 1.minuty rvat znamy pokrik na peltu, zamerit se pouze na nej! Nepouzit pyro, netrhat sedacky, nebit se s ACAB, vylozene jen rvat na to prase tluste, at to ukonci ten zapas vyhradne jen a jen za "vulgarni" pokriky...
 • AC Sparta Praha zbarda 13.05.2014, úterý, 00:48 + 0 - 0
  Zdeněk81: Můžu se tě zeptat na něco? Jaký zaujmete postoj vůči Peltovi a vůbec, jak se tam chcete prezentovat? Možná je blbost se tě tady na netu ptát, takže za neodpověď se nebudu zlobit. :-)
 • AC Sparta Praha zbarda 13.05.2014, úterý, 00:32 + 0 - 0
  Tabo: To jsem psal já. Jenže jméno na vstupence má jen ten člověk, co kupoval lupeny a na ostatních vstupenkách jména nejsou, tak to nemají podle čeho kontrolovat - kdo tam jde atd. Klidně tam může přijít vrah, co 12 let seděl a nikdo to nepozná. Jestli jste si všimli, tak Pelta si neví rady, je posranej a dělá vše pro to, aby odlákal fanoušky, ale to se mu nepovede. Je smutné, že stadion kterej pojme 20 tisíc, tak bude poloprázdnej. Se mohlo hrát rovnou na Kladně nebo v Příbrami :-). Pelta bude čekat na jakoukoliv záminku, aby mohla PČR zasahovat a vyklizovat sektory. Bylo by dobré, abychom všichni drželi pospolu (s Plzní) a vykašlal bych se házet pyro na hřiště. Na to přesně oni čekají. Můžou nám zakázat cokoli, ale zavřít hubu ne.
 • AC Sparta Praha soptik54 12.05.2014, pondělí, 23:45 + 0 - 0
  v tomto případě by se měli ultras Plzně a ACS spojit a vymyslet něco, co se panu Peltovi pořádně zaryje pod kůži (nemyslím násilí!!!)
 • AC Sparta Praha soptik54 12.05.2014, pondělí, 23:41 + 0 - 0
  Tohle opatření povede k přesnému opaku toho, co bylo údajně zamýšleno, sejdou se tam jen ultras... Je zcela jednoduché opatření, které by nežádoucí fanoušky eliminovalo, a to bezpečnostní rámy. Do O2 arény vás nepustí ani s lakem na vlasy a pokud bude někdo argumentovat financemi, vyhřívané trávníky byly určitě xkrát dražší a taky to šlo, tohle je vážně skandál, že se rodina s dětmi nemůže podívat na vrcholný fotbal!!!
 • AC Sparta Praha capi 12.05.2014, pondělí, 22:34 + 0 - 0
  přesně to co jsem psal minule.... raději dají lupeny tleskačům a sponzorům zdarma, mucíková atmosfera, média budou ukojený, jak boj s požírači dětí vyhráli Bojím se, že to opravdu prohrajem, ale snad né na dlouho
 • 1.FC Slovácko johankarl 12.05.2014, pondělí, 21:37 + 0 - 0
  ale vždyť je to prosté, není pravda,že fotbal jde divácky nahoru,jak to někdo píše,právě opak je pravdou( nedívejte se jen na počty Sparty) fotbal má velmi špatný kredit u širší veřejnosti. Nejjednodušší a alibistický české je vydírat a strhávat na sebe pozornost,že jejich opatření pro ochranu rodin s dětma je správné,právě přes zápas o který je zájem.Tak se přece jasně ukáže,že vinící tohoto stavu jsou hordy zdivočelých zvířat,který demolují naše luxusní stadiony. Nikoliv korupčníci a estébáci a jejich rohožky ve vedení, nikoliv podezřelé výsledky a absurdní počínání rozhodčích,nikoliv pochybné sekuritky,bez kontroly, zaměstnávající psychopaty,nikoliv kariéristi u policie,sbírající lacino body,stejně jako houf populistických politiků a námezdních médií. To oni za to mohou, ty děsivé internetové zrůdy z celé Evropy,které už už se chystaly uspořádat v Edenu nechutné orgie grilování malých dětí,dobře prostříkaných pepřákem a uzených slzákem. Ne my to oni za to mohou,že největší stadion v republice bude zpola prázdný, to máte za to, my jsme vám to říkali,my máme pravdu a budete nás poslouchat.Co jste čekali,vždyť je nechutnost a kreténismus ,kterému je pánů ze svazu hoden. Dělají čest svému stavu.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 12.05.2014, pondělí, 21:01 + 0 - 0
  Letenskej:Zapoměl jsi na Regensburg
 • AC Sparta Praha Letenskej 12.05.2014, pondělí, 20:25 + 0 - 0
  Čemu se divíte? Koalice Plzeň&Brno&Slovan&Ruch&Elana&Athletico&Austria&Widzew ... to smrdělo průserem.....pokud bude nějakej průser, tak Pelta bude dělat frajera, jak zachránil rodiny s dětma a ušetřil 12000 újmy. Pokud se nic nestane, tak bude dělat frajera, že tomu zabránil uzavřením tribun. Jednoduchý.
 • FC Baník Ostrava daveBP 12.05.2014, pondělí, 20:02 + 0 - 0
  jsem zvedavy, jak to vyresi plzenaci a acs, ale souhlasim s doylem, bude se cekat na jakykoliv naznak, aby se mohl zapas prerusovat a zasahovat pcr a security... a pelta rekne, ze vedel, proc to dela
 • AC Sparta Praha prague 12.05.2014, pondělí, 19:47 + 1 - 0
  sakra ajá se těšil že přijedou pozuby ozbrojený ultras z brazílie....
 • Zbrojovka Brno Doyle 12.05.2014, pondělí, 19:42 + 0 - 0
  řešní by bylo, fandit jenom pokřikama, nejlépe přitom sedět na prdelích a nedělat ani náznak "problému"... to by se pak dalo rozhlašovat, že se nic nedělo a on zavřel 2 tribbuny úplně zbytečně, neměl by to jak argumentovat, musel by říct, že se teda spletl... jenže vím, že tohle pujde hodně těžko a možná by to ani nebylo správné
 • Zbrojovka Brno Doyle 12.05.2014, pondělí, 19:41 + 0 - 0
  pelta to má dobře vymyšlené.... v kotlích se určitě objeví pyro, nějaký ten ohen poletí mimo sektor, možná bude nějaká ta poštuchovaná se sekuritkou.. prostě nic zvláštního, ale ten pičus pak bude vykládat, že kdyby tam byli rodiny s dětmi na hlavní tribuně, určitě by byly v nebezpečí...
 • SK Slavia Praha Sithorin 12.05.2014, pondělí, 19:26 + 0 - 0
  teda lístky samozřejmě skoupit
 • SK Slavia Praha Sithorin 12.05.2014, pondělí, 19:25 + 0 - 0
  Souhlasim s tim co píše Ffredy. Vykašlat se na všechno ať sme kdo sme a společně zkoupit všechny lístky a to utkání pojmout jako demonstraci proti FAČR a podobný verbeži
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 12.05.2014, pondělí, 19:25 + 0 - 0
  Doufám, že tam Sparta a Plzeň udělají bordel a nebudou tam spořádaně fandit jak idioti.
 • bez klubu Čokl 12.05.2014, pondělí, 18:36 + 0 - 0
  V době, kdy jde náš fotbal kvalitou nahoru i po divácké stránce, příjde toto. Tohle není fakt normální, očekávám že se návštěvy začnou rapidně snižovat, jestli bude tahle buzerace fanoušků pokračovat. Fakt smutné.
 • AC Sparta Praha Ffredy 12.05.2014, pondělí, 18:32 + 0 - 0
  Ty by potřebovali, aby se účastnili všechny tábory a ukázali vedení, že se fanoušci dokážou spojit a teprv potom začne pořádný peklo tvrdá rebelie, která by ani ten zápas nenechala odsartovat ! Pelta okamžitě,nejpozději ihned VEN!
 • FC Baník Ostrava Tabo 12.05.2014, pondělí, 18:32 + 0 - 0
  Chtělo by to nadavat na Repre zapasech. By mě zajimalo co by robil. A Jak tu psal někdo ze Sparty , že nebudou kontrolovat lístek z občankou při vztupu.... Tak aby se nedivil. Jsou toho schopní a příchod na stadion v 55.minutě nikoho netrapi. Děláme fotbal přece hlavně pro fanoušky :)
 • Zbrojovka Brno Stanley 12.05.2014, pondělí, 18:23 + 0 - 0
  Tvle, věřím tomu, že když se to nedohraje, tak ten pohár vydraží a výtěžek půjde na pohřeb Ivety Bartošové. Pelta zabil Ivetu :D
 • FC Baník Ostrava Rocco 12.05.2014, pondělí, 18:21 + 0 - 0
  Na finále poháru pouze kotle. FAČR na finále poháru uzavírá protilehlou a hlavni tribunu. Tak to vypadá, že Pelta nasazuje model Balkán / hooligans.cz
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 12.05.2014, pondělí, 18:07 + 0 - 0
  Že by lístky na toto finále zkupovali radikální Poláci?Větší píčovinu jsem neslyšel.Banda krypů!Pelta neví kudy kam tak okolo sebe nesmyslně kope.
 • SK Slavia Praha Carfi 12.05.2014, pondělí, 17:55 + 1 - 0
  Celej svaz je jedna velká komedie , kdoví co ještě vymyslí po sezóně!
 • 1.FC Slovácko eLucky 12.05.2014, pondělí, 17:54 + 0 - 0
  Pravděpodobně by to měl dokázat osvětlit Martin Synecký, odborník na bezpečnost na stadionech na FAČRu:D Fakt by mně zajímala ta vysoce sofistikovaná metoda odhalení radikála z objednávky vstupenky:D
 • AC Sparta Praha ceva 12.05.2014, pondělí, 17:49 + 0 - 0
  Dát mu to pořádně sežrat a pokračovat i v přípravných zápasech reprezentace. Už vidim jak se bude i tento zápas přerušovat :-)
 • AC Sparta Praha streetfighter 12.05.2014, pondělí, 17:43 + 0 - 0
  Samozřejmě, četné obávané polské družby Plzně a ACS budou řádit. Počkat, které? A ty davy krvelačných Slováků na finále Pošta Cupu už taky vidím. Neskutečné, co si ti idioti z FAČR dovolí. Vidím to že hlavní tribuna bude obsazena neutrálními fanoušky v kostýmu PČR. FAČR prostě dělá všechno pro to, aby se nedohrálo.
 • SK Slavia Praha Pyroman 12.05.2014, pondělí, 17:39 + 0 - 0
  Pokud necouvnou tak zatím to vypadá, že ne..
 • FC Baník Ostrava daveBP 12.05.2014, pondělí, 17:37 + 0 - 0
  takze normalne na tribunu, kdyz bych chtel videt fotbal, se nedostanu?
 • SK Slavia Praha Pyroman 12.05.2014, pondělí, 17:27 + 0 - 0
  Když už i na Idnesu v diskuzi to lidi nadávají na demenci Pelty, tak už je to fakt nářez.. http://fotbal.idnes.cz/fotbalovy-pohar-sparta-plzen-vstupenky-asociace-fbe-/fot_dsouteze.aspx?c=A140512_164732_fot_dsouteze_min Neskutečná píčovina, co zase vymysleli...
 • bez klubu Rusty 12.05.2014, pondělí, 17:22 + 0 - 0
  To nejde okementovat jinak, že to jsou hovada v čele s panem Peltou, Berbrem a k**vou Damkovou. Možná radši nechodit, to smrdí nějakým zákrokrem PČR, něco jako poslední derby na Strahově.
 • AC Sparta Praha ceva 12.05.2014, pondělí, 16:44 + 1 - 0
  Já to vidím tak, že na zápas dorazí "ULTRAS/HOOLIGANS" z Jablonce, rozpoutají nesmírné peklo a tak zápas skončí nedohrán a pohár převezme Jablonec !!! :D :D :D
 • FC Baník Ostrava huaaaaa 12.05.2014, pondělí, 16:36 + 0 - 0
  Je tady někdo kompetentní, aby začal jednat s FAČR? Pokud ne, tak si musíme tuto osobu či skupinu, co by zastupovala všechny fans u jednacího stolu a stanovila podmínky za kterých se budeme či nebudeme na stadionech oběvovat.
 • AC Sparta Praha acs1893 12.05.2014, pondělí, 16:36 + 2 - 0
  sou to šašci, poprvé v historii pošta cupu konečně finále kde by mohlo bejt vyprodáno a oni radši nechaj půlku stadionu pro sponzory(takže prázdnýho)
 • FC Spartak Trnava mascoo 12.05.2014, pondělí, 16:27 + 0 - 0
  jako ja neviem ale aký radikálni fanúšiakovia z sk sa tam chytajú ? možno príde tam podporiť spartu pár košičanov , kto pojde podporiť polzen z sk netuším a poláci načo by tam šli ? čo to kurva je za pičoviny
 • AC Sparta Praha zbarda 12.05.2014, pondělí, 16:20 + 1 - 0
  Tak pánové...před chvíli jsem byl s kámošem v ZC ACS a koupili jsme 5 lupenů. Na jednu osobu mohl člověk koupit 4 lístky a jelikož nás jde s partičkou 5, tak jsem musel vzít i kamaráda. Lístky jsou na jméno jen pro ty, co ho kupovali :-). A i kdybych tam napsel, že jsem pan Vomáčka, narozen 1912, tak by to bylo úplně jedno, protože žádný registr fanoušků neexistuje a nikdo to nebude kontrolovat (s občankou) u vchodu. Takže komedie největší a zbytečná buzerace. Každý tábor dostal jen 4 000 ks vstupenek. Lístky na hlavní a na protilehlou nejsou k dispozici. Prý to záleží, jak s tím FAČR naloží. Nevím jestli lístky dají do škol či je rozdají sponzorům zdarma. Podle mě se chystá to, že tam bude milion fízlů a jakmile budou vulgarity na pana P., tak robocopové vyklidí sektory. Bude to více než zajímavé! :-)
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 12.05.2014, pondělí, 16:14 + 0 - 0
  to je ale komedie ,,,,
 • SK Slavia Praha Lamzelezo 12.05.2014, pondělí, 16:11 + 0 - 0
  Tak maji asi napilno, ze prej pocet dotazu je enormni. Chvilku si me tam prehazovali, pak me spojili na PR, kde to vzal asi nejakej asistent Lipy a rekl mi, ze toto rozhodnuti jde mimo ne a vic mi k tomu rict nedokaze. Skoda, chtel jsem se jit podvat na kvalitni fotbalek. :) Spise by me zajimal postoj kotlu ucastniku, sel bych se podivat jako neutralni fanousek, klubove barvy necham doma a nerad bych, aby me tam nekdo lincoval. :D Dokonce chci vzit 10ti leteho synovce, kdyz svaz dela maximum pro to, aby se mohly prijit podivat ty rodiny s detmi a za toto vyjadrit fotbalovemu vedeni hlasitou podporu.
 • AC Sparta Praha alesek.acs 12.05.2014, pondělí, 16:04 + 0 - 0
  to je neskutečný co si to vymýšlejí za kokotiny
 • FC Hradec Králové Pouchov88 12.05.2014, pondělí, 16:02 + 0 - 0
  dej vědět odpověď... :D
 • FC Spartak Trnava šulec 1984 12.05.2014, pondělí, 15:58 + 0 - 0
  to je pekna komedia...To ako cez internet sa da zistit pri kupeni vstupenky,ze je clovek radikal?Treba tam ist a ako niekto pisal nenechat ani zacat zapas...nie som prvne znaly,ale ako ma moze nejaky kokot na zaklade kupenia listku cez internet oznacit radikalom?Ziadal by som ospravedlnenie...
 • SK Slavia Praha Lamzelezo 12.05.2014, pondělí, 15:54 + 0 - 0
  Tak tomu rikam fotbal pro fanousky. To opravdu atraktivitu srandapoharu pozvedne. Jdu tam zavolat a zeptat se, kdo je to radikalni fanousek a hlavne, jak se to da poznat na internetove objednavce. http://nv.fotbal.cz/cmfs/sekretariat/
 • SK Slavia Praha Pyroman 12.05.2014, pondělí, 15:43 + 2 - 0
  Piču bojkot, nenechat začít utkání :-)
 • FC Baník Ostrava Rocco 12.05.2014, pondělí, 15:39 + 0 - 0
  se na to vyserte udělejte bojkot, a fačr nevyděla ani na vstupenkach ani žadna pokuta, jelikož bduete venku před stadionem..
 • FC Viktoria Plzeň Fieldy 12.05.2014, pondělí, 15:35 + 1 - 0
  tak doufám,že většina stejně před Eden přijede a bude skandovat venku jako v Olmiku...
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 12.05.2014, pondělí, 15:33 + 0 - 0
  Komedie FAČR začíná ještě před utkáním, no to je super.
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš... 16.10.2021

BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš...


BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021

Jedeme do Baku, aneb Na mist...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Poslechli Žyletu! Poklekli a... 30.09.2021

Poslechli Žyletu! Poklekli a...


Invaze Chacharů do Olomouce ... 18.09.2021

Invaze Chacharů do Olomouce ...


Oslava Novojičínska a vzkaz ... 26.09.2021

Oslava Novojičínska a vzkaz ...

Komentáře
14.10.2021, čtvrtek, 16:49 - Hellvlis
Časť kotla je do ľavá časť kot...
05.10.2021, úterý, 17:22 - Pozorovatelcz
Co nějaké srandy v ulicích, ne...
05.10.2021, úterý, 06:23 - huyavan
Choreo na protilehlé s vlajkam...
04.10.2021, pondělí, 17:25 - dennyTS
Souhlas, tyhle žabomyší války ...
04.10.2021, pondělí, 16:40 - acs1893
Ty derby kdy dostanou hosté je...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace