o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Zbrojováci jedou do Prahy na Bohemku inkognito

z domova čtvrtek, 06.11.2014 12:05 - přejít do komentářů
Zbrojovákům se nelíbí zavedení adresného ticketingu, a tak půjdou mezi domácí.
images/clanky/zbrojovaci-jedou-do-prahy-na-bohemku-inkognito-6518.jpg

Fanoušci Zbrojovky Brno, kteří pojedou do Prahy na pondělní utkání s Bohemians si mohou vstupenky do sektoru hostí zakoupit pouze v Brně a to formou adresného ticketingu. To je proti srsti fanouškům, kteří tak prostřednictvím ticketpro skupují vstupenky mimo svůj vyhrazený sektor.

„Včera večer jsme se dozvěděli, že na pondělní utkání se budou lístky prodávat jen v Brně a to ještě stylem velice moderního a populárního adresného ticketingu. Jestli někdo neví, co to znamená, tak je potřeba do nějaké „přihlášky“ vypsat osobní údaje a až na základě toho bude fanouškovi vystaven lístek, který bude na stadionu porovnáván s uvedeným dokladem totožnosti a až jestli se budou údaje shodovat, tak teprve potom může fanoušek na stadion. Je taková procedura nutná například v kině nebo divadle???,“ stojí na stránkách zbrojovaci.cz

„Tento způsob se nám nelíbí už dlouho. Ale když o jeho aplikaci na zápas rozhodnou lidé 5 dní před výkopem a navíc si musí lístek zajistit do pátku ve fanshopu na Sbrbské, tak se nelze divit, že to většinu lidí odradí – a to už je opravdu příliš. Jako kdyby nestačil pondělní termín, který měl být z rozpisu eliminován,“ stojí dále v prohlášení Zbrojováků.

„Navíc by mělo být normální, že když adresný ticketing, tak pro celý stadion. Jestli si někdo vymyslí nějakou verzi, že to platí jen pro nás, tak to nejsme tuplem ochotni akceptovat. Proto apelujeme na všechny, aby vyrazili bez klubových symbolů a půjdeme normálně na tribunu mezi domácí. Takže lístky nakoupíme přes internet a seskupíme se přímo někde na tribuně B,“ vyzývají Zbrojováci na svých stránkách. 

Celý článek si můžete přečíst zde

Autor: MaxL

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FK Hvězda Cheb MatthewOr 04.08.2017, pátek, 16:17 + 0 - 0
  Ó âŕń Îňëč÷íűé đĺńóđń! Őî÷ó ďîđĺęîěĺíäîâŕňü îňëč÷íűé őîńňčíă čçîáđŕćĺíčé č ôîňîăđŕôčé! Î÷ĺíü ďîíđŕâčëń˙ óäîáńňâîě č ńňŕáčëüíîńňüţ! viewimage.ru
 • bez klubu Ready 11.11.2014, úterý, 18:17 + 0 - 0
  Vyjádření Zbrojováků - Výjezd tak trochu jinak: http://zbrojovaci.cz/vyjezd-tak-trochu-jinak/
 • Bohemians 1905 BFC 11.11.2014, úterý, 15:17 + 0 - 0
  Podpora Srbska/Ukrajiny nebo podpora palestiny/minorit ? Sračky jako sračky. Klub spojuje lidi různých názorů, a tak by to mělo být. Bohužel, tomu tak není, možná když se podíváš do "menších" skupin, kterým jde opravdu o klub a o fotbal, tak najdeš výjimky. Když někdo "dává do popředí" názor nèkolika jedinců, není divu že se ti ostatní ozvou a vyjádří nějakým způsobem nesouhlas. Jedna věc je respekt, a druhá věc jsou emoce. Nemůžeš generalizovat něco, co se liší z hlediska každýho jedince. Já mám respekt ke každýmu, kdo podporuje svůj klub. Ale přijde den zápasu a pomalu stoupá ta nenávist. Pure hate anger. Díky tomu se lidi dostanou do transu a vyploděj nějakej fanatismus. A pak to stojí zato, když se soustředíš jenom na to dění okolo sebe a všechno ostatní hodíš za hlavu. Jinak nemám problém vycházet s fans soupeře, mám hodně dobrých přátel , co jsou aktivní fans svých klubů. V den zápasu jde kamarádství stranou. Podotýkám, že nejsem žádný vyhoněný ego s potřebou někoho mlátit, ale nějaká ta fackovačka se okolo fotbalu prostě vždycky semele. Každopádně mlácení se mezi sebou v řadách jednoho klubu je špatně.
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 10.11.2014, pondělí, 21:31 + 0 - 0
  Tak utkani je za nami a remiza je docela spravedliva, jen nam moc nepomohla. Netusim zda na Bohemce nekdo od nas z Brna byl, ale snad byl boj jen na hristi a ten byl ferovy. Nezbude nez dale bojovat a hlavne bodovat !!!
 • Zbrojovka Brno Hree 09.11.2014, neděle, 12:24 + 1 - 0
  Hoši z Bohemky, co se týká toho "Zkurvenýho zvířete" z nadpisu článku, evidentně se v tomto případně jedná pro označení pro váš klub, ne pro vás jako fanoušky. Bohužel, máte v klubu vypatlaná hovada, lidi kteří se nestydí provádět podobné prasárny s lístkama - takže se nelze divit, že se člověk nasere a vyjádří se podle toho, co ho napadne jako první. My se samozřejmě budeme i nadále nesnášet, co se mě týká, tak jebat vás všechny, ale co se týká zasahování třetích stran, tak fanoušek musí stát za fanouškem, protože buzerace na stadionech, idioti z vedení a porušování zákonů ze strany fízlů - to je společnej nepřítel nás všech a pokud v tomhle nebudeme táhnout za jeden provaz, tak brzy skončí veškerý ultras aktivity napříč ligou.
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 09.11.2014, neděle, 11:51 + 4 - 0
  Zdravím všechny zúčastněné fandy a rád přispěji do fóra :o). Jako již kdysi mladý fanda jsem viděl spoustu věcí malinko jinak než nyní :o), ale téměř vždy docela rozumně ;o). Teď už to mám úplně ustálené ;o) a jsem zcela v poho :o), asi to bude věkem :o) :o) :o). Mám názor, že fotbal by měl být pouze o klubové příslušnosti, případně o rodném městě či případně o srdeční záležitosti ke klubu a to nehledě na důvod. Mám rád své město, mám rád svůj klub a stejně tak mám respekt k fandům druhého klubu či z druhého města. Jsou to stejné co já !!! Respekt, úcta, hrdost. K tomu si zachovat zdravý rozum a pak není problém domluvit se s normálně a stejně uvažujícími fandy druhého klubu na čemkoliv co přispěje především k fotbalu a všemu normálnímu co k němu patří !!! Vždy bude levá, vždy bude pravá a vždy bude díky bohu i střed či umírnění :o) !!! Osobně nemám problém s nikým, za předpokladu ;o), že on nemá problém se mnou :o) !!! Jinak opravdu upřímně zdravím normální fandy Bohemky, máte mé dlouhodobé uznání za to, že jste již mnohokrát ukázali, že svůj klub milujete !!! Tento respekt patří i fandům ostatních táborů, kteří mají v srdci především svůj klub, své město a hlavně FOTBAL !!! Politika je často špína a my nechceme aby se tato špína dostala i do fotbalu a zničila vše, co se bez této špíny obejde !!! FOTBAL BY MĚL BÝT APOLITICKÝ a snad i zůstane !!!
 • Zbrojovka Brno radex 09.11.2014, neděle, 10:43 + 1 - 0
  ano naprosto evidentní,všechno to Srbsko kam se podíváš,bordel,okrádání normálů fašounama ,dokonce i bití skalních fandů http://www.youtube.com/watch?v=7c_NuA6WslA...vůbec se nedivim,když pak na bohemce chtějí být bez tohoto xindlu...závist.
 • Bohemians 1905 BFC 09.11.2014, neděle, 10:26 + 0 - 0
  Je naprosto evidentní, kdo na stadiony tahá politiku a všelijaký mindráky, který tam nemaj co dělat. Ohledně toho, jak jsou "náckové" zlí, mám osobní zkušenost tenkrát z Budějek, kde všechno "začalo" a do dnes jsme v relativních fanouškovských sračkách. Názory jak to bylo se samozřejmě liší. Z mýho pohledu obyčejná provokace - polití pivem - načež druhá strana zareagovala tak, že si pro dotyčného došla. Vyvolání afektu, jak typické pro afu. Neměl ten provokatér radši podporovat svůj klub a vysrat se na mimofotbalové názory? Od té doby je berserk(by) za někoho, kdo chodí neustále po stadionu a hledá lidi, které by mohl zmlátit. Iluze. V životě jsem nic takového nezažil a že mám permici pravidelně od sezony 2000/2001...a to že se vyžívají v g-sport aktivitách je přece jejich věc. Dokonce z jejich strany přišly návrhy ohledně toho, že přiberou lidi z bflies do bitek a bok po boku půjdou za Bohemku, pokud by měly zájem. Samozřejmě se ukázalo, kdo nechce být "united", přestože hlásá opak, byť v jiném slova smyslu. Ale radex toho ví vlastně o Bohemce víc, já zapomněl....
 • Zbrojovka Brno radex 09.11.2014, neděle, 09:16 + 5 - 0
  a z tohoto klubismu bude štastný hlavně berserk,protože každej koho nazýváte afákem to má v piči a pude na svůj klub. Je směšné, jak se chuligani, kteří se baví tim,že terorizují a zastrašují svoje okolí, najednou dovolavají "spravedlnosti" a brečí, že se jim ubližuje, zatimco mezitím se snaží zastrašovat dál zůčastněné.láska k násilí je pro Johny Kentus Berserk víc,než láska ke klubu....je to celý k zblití,už jen ten paradox,kdy chce nějakej vypitej anabolik vyhánět hašišáka.
 • Bohemians 1905 BFC 08.11.2014, sobota, 21:18 + 0 - 0
  Fanatik1905: kdyby to bylo tak, jak píšeš, bylo by to pěkný. Bohužel se lidi určitých různých názorů nerespektujou jako "bohemáci" a neustále pindaj jak "ti druzí mají hrozně špatné názory" atd. Takže je naše scéna ve finále nejvíc k smíchu. B05: to bude cirkus, radex stojíce pod hodinama s brněnskou šálou vůkol krku obklopen "ideopřáteli" bude nejspíš zpívat "křičíme z plných plic, Zbrojovka do Vršovic", zatímco ostatní brněnští příznivci se na stadion buď nedostanou nebo vznikne slušná mela mezi "klokanama" a "brňákama" a zároveň mezi "afákama" a "náckama". Ať žije klubismus.
 • FC Bohemians Praha B05 08.11.2014, sobota, 15:01 + 2 - 0
  Flinta- koukám s tou družbou si pamětník:) .....a ohledně s tím vyhnáním " hašišáků" ze stadionu:) bacha na to. V první lajně Jochim a Thomos 98 a to se má JKG na co těšit:)
 • Bohemians 1905 marqito 08.11.2014, sobota, 14:02 + 0 - 0
  River: veď to, keby sa brňaci dohodli mohlo to byť zaujímavé. ale za týchto okolností je to neprípustné... Flinta: tak to by som chcel vidieť ako nás "hašišákov" vyženiete z Ďolíčku :D :D si sa posral...
 • Bohemians 1905 Fanatik1905 07.11.2014, pátek, 19:37 + 0 - 0
  MY na BOHEMCE podporujeme POUZE BOHEMKU! ;)
 • FC Baník Ostrava River 07.11.2014, pátek, 18:38 + 1 - 0
  Jestli se na tom domluví oba tábory tak by to neměl být problém, když mohli vedle sebe stát fans Dinama a Hajduku...Ale jestli se to tam tak nějak politicky semele tak to bude sranda :-)
 • Zbrojovka Brno flinta 07.11.2014, pátek, 18:13 + 1 - 1
  no co aspon oprasime starou druzbu:-) a spolecne s "pravyma" fans bohemky vyzenem hasisaky ze stadionu.. uz se tesim
 • Bohemians 1905 marqito 07.11.2014, pátek, 17:00 + 1 - 0
  BFC:samozrejme , že aj ja som proti ticketingu... ale brať si do kotla brňakov???
 • Bohemians 1905 BFC 07.11.2014, pátek, 13:33 + 0 - 0
  marqito: nadávky k fotbalu patřej. Adresnej ticketing ne. Jsou věci, v kterých by měli tábory držet při sobě a alespoň trochu se podporovat. Bejt na místě zbrojováků, tak si taky ušetřim buzeraci a problémy a koupim si lupeny mimo svůj sektor, když to jde bez problémů. To že si koupili nejlevnější lístky, který jsou do Bčka, je věc druhá. A jestli tam půjdou je věc třetí.
 • Bohemians 1905 marqito 07.11.2014, pátek, 13:00 + 1 - 0
  brať do kotla ľudí, ktorí na svojích stánkach nazývajú klokana "skurveným zvířetem" je nemysliteľné !!! hmm klokani ?
 • Zbrojovka Brno radex 06.11.2014, čtvrtek, 22:12 + 1 - 0
  moc se těšim až zakalim s bobulákovic z Tábora,mám bohemku rád....samozřejmě pár frustrátů to pokazí,ale zase se nasmějem...však už to známe :D
 • Bohemians 1905 jochim 06.11.2014, čtvrtek, 20:25 + 1 - 0
  Jakkoliv mám na adresný ticketing asi stejnej názor jako Srbové na Chorvaty, nepřijde mi moudrý, aby vedle nás na zápase stálo 20 borců z JKG, už jenom, když se podíváme na loňskej zápas Zbrojovky v Ďolíčku, kdy se mimo šál (...což je klasika...) zapálil i míč. Když budou na A1, tak se s tim smířim (přestože je to rodinnej sektor, ale budiž, přivítat do rodiny i bardy od Svratky) Kotel je ale prostě blbost.
 • Bohemians 1905 primitiv 06.11.2014, čtvrtek, 19:39 + 1 - 1
  vůbec dobrý nápad! rádi uvítáme naše moravské bratry přímo v kotli! už se těšíme na fans zbrojovky, především uvítamé označné jedince kteří dostanou výslužku, vy nám klobásky a vínečko, my vám pivko a pražskou šunku ... ehm))))
 • bez klubu Rusty 06.11.2014, čtvrtek, 19:25 + 1 - 0
  Samozřejmě je to sviňárna, ale řešit to zrovna vstupem do domácího kotle. No když se na to Brňáci cejtí tak budiž:D
 • Bohemians 1905 .crime 06.11.2014, čtvrtek, 18:21 + 1 - 0
  Budeme na vás připraveni :))
 • Bohemians 1905 Kroos 06.11.2014, čtvrtek, 18:09 + 1 - 0
  nevim no .. taky mě hned napadlo že by bylo hezký vzít to v klidu .. a s Brňákama popít v našem kotli a tím jím pomoct .. pak si ale rozkliknu celý článek a vyletí na mě nadpis "klokan - zkurvený zvíře".
 • HC Vsetín Lisaj 06.11.2014, čtvrtek, 17:36 + 1 - 0
  palec nahoru
 • bez klubu Jorge 06.11.2014, čtvrtek, 16:12 + 0 - 0
  Správný přístup, adresný ,,tyketynk" je hovadina hned ze dvou důvodů-jednak svou podstatou a pak i tím debilním názvem-(to je kurva takovej problém mluvit ve své zemi svou řečí a prodeji lístků říkat ,,prodej lístků"?!) Této praxi a podobným extempore je potřeba říci jasné NE a forma,jež zvolili Zbrojováci,je krok správným směrem,který by měl inspirovat i ostatní tábory.Pokud tato akce povede k opatřením á la Sigma,kdy nepouští při zápasech s Baníkem mimo hostující kotel nikoho z Moravskoslezského kraje,tak by adekvátní odpovědí byl oboustranný bojkot.Tady jde o princip!
 • FC Baník Ostrava Kyby 06.11.2014, čtvrtek, 15:48 + 0 - 0
  Držím Vám palce !!!
 • Bohemians 1905 BFC 06.11.2014, čtvrtek, 14:28 + 1 - 0
  Adresný ticketing je nesmysl, ještě větší nesmysl je aplikovat ho pouze na fans jedný strany. Když ho zavedl Baník, tak všichni bojkotovali zápasy k nim. Když ho maj zavedenej pouze hosti, podpořil bych je tim, že bych je vzal do svýho sektoru. Nemyslim zrovna do kotle, ale třeba do A1, ostatně tam už bylo týmů...je to dle mě naprosto racionální řešení z pohledu fanouška jednoho klubu pro fanoušky druhýho klubu. Nicméně posledně prolezli brňáci snad celý Vršovice, hledajíce "Áčka" a "levičáky", tak teď je nejspíš půjdou hledat přímo do našeho kotle...nu čož, alespoň bude veselo :))))
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 06.11.2014, čtvrtek, 13:26 + 0 - 2
  Ale kdysi jste na B chodívali společně, tak si to zopáknete
 • Bohemians 1905 Boudnik 06.11.2014, čtvrtek, 13:05 + 2 - 0
  Jo ty hňupe.Béčko je u nás kotel.Asi bude veselo :-)
 • Zbrojovka Brno Martin29 06.11.2014, čtvrtek, 12:50 + 0 - 1
  jestli jo... tak jo :D
 • Zbrojovka Brno Martin29 06.11.2014, čtvrtek, 12:48 + 0 - 1
  Toštoktorn: jestli umíš číst ty šašku, tak se píše tribuna B... to je u vás kotel???
 • Bohemians 1905 Toštoktorn 06.11.2014, čtvrtek, 12:34 + 2 - 1
  Nechci vidět žádný šašky z Brna v našem kotli, to ať si odpustěj!
 • Bohemians 1905 Fanatik1905 06.11.2014, čtvrtek, 12:28 + 0 - 0
  To chci vidět kolik jich teda přijede...
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům včera, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro


Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu 25.09.2021, sobota, 15:03

Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům včera, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro


Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu 25.09.2021, sobota, 15:03

Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
včera, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
včera, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
včera, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
19.09.2021, neděle, 13:13 - leprikon
k.m taky si rikam :-D
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace