o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Zbrojováci si užili další vítězství a opět se přiblížili Lize. Naopak Žižkov se přiblížil pádu do ČFL

úterý, 12.04.2022 - přejít do komentářů
/titleImg/zbrojovaci-si-uzili-dalsi-vitezstvi-a-opet-se-priblizili-lize-naopak-zizkov-se-priblizil-padu-do-cfl/1/9942.jpg?width=570

FB ZBROJOVÁCI:

První místo v tabulce, tradiční soupeř, tradiční čas výkopu a hlavně další zápas ZBROJOVKY! Co víc si může přát člověk, mezi jehož koníčky nepatří chatička, kde už to stejně zná, ale radši tráví svůj volný čas tím nejlepším způsobem? Odpověď je jasná, no teda pro 80 fanatiků rozhodně! Tento výjezd měl vše - zábavu, párty, fanatismus, výhru, pěkné počasí :-). Jen ten počet výjezďáků mohl být lepší. Ale co, zábava se dá dělat v jakémkoliv množství a někdy i méně může být "více".

V den zápasu se brzo ráno schází přibližně dvacítka nedospavců na hlavním nádraží. Nutno podotknout, že až na pana Jindřicha nevypadá nikdo tak, jako by zrovna vyšel z Tabáku. To hodnotím pozitivně. Po cestě vlakem se popíjí nějaké to pivečko a cesta rychle utíká. Vše za dobré nálady obsazenstva. Po příjezdu do Prahy se nás ujímají pánové z pražské pořádkové jednotky, kteří nás (v od dost větší početní přesile) doprovází až na stadion. Pověsíme vlajky, občerstvíme se, počkáme na "autovýjezďáky" a jdeme hučet.

Support je celý zápas na poměrně dobré úrovni. Stojíme bok po boku, tak jak to má být. Narozdíl od počasí (chvílu slunko, chvílu sníh s dešťěm) je support celý zápas konzistentní. Díky všem! Navštívit nás přijel i jeden známý taxikář a náš kamarád z Austrie Vídeň, snad v Praze sehnal nějké ty kočky na brigádu!

Co napsat k fotbalu? Nevím... V televizi jste to asi viděli lépe. Můžeme snad vyzdvihnout výkon celého týmu v čele s brankářem Berkovcem, který má třetí vychytanou nulu v řadě!

Po konci zápasu proběhne tradiční děkovačka a s pocitem krásně strávené neděle vyrážíme směr Brno. Škoda je vždy akorát toho pondělí. Hlavně po takových výletech.

-Ultras Brno-

Autor: redakce

ze světa

AC Sparta PrahaFK TepliceZbrojovka BrnoFK Viktoria Žižkov

clbannerVidea

Atmosféra při zápase mezi pražskou Slavií a ostravským Baníkem


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG FANOUŠKŮ: Na fotbale v ... 06.03.2024

BLOG FANOUŠKŮ: Na fotbale v ...


BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou n... 15.02.2024

BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou n...


BLOG FANOUŠKŮ: Už při cestě ... 30.10.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Už při cestě ...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...


Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...

clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace