o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

ULTRAS SHOP Tipovačka - Pravidla

Co tipovat

Výsledky a počet diváků jednotlivých fotbalových zápasů české a slovenské Fortuna ligy. Za tip na vítězství, prohru či remízu získáváte body, podle vzorce 1,2,0. Svůj tip můžete dát na libovolný počet zápasů - buď na jednotlivé zápasy v jednotlivých kolech nebo i kompletně na větší blok zápasů. Výběr počtu zápasů záleží jen na Vás. Do soutěže se můžete zapojit v kterémkoli okamžiku před i během sezóny.

Uzávěrka tipů na jednotlivé zápasy je vždy do výkopu daného utkání. Přepočítání bodů probíhá automaticky po vložení výsledků administrátory.

Vaše tipy

Za přesný výsledek (skóre) získáte 5 bodů. Jestliže Váš tip výsledku (skóre) není totožný s výsledkem zápasu, můžete získat body alespoň za správné určení vítězství, remízy či prohry jednotlivých mužstev (1,2,0), za což získáte 2 body. Naopak za nesprávný tip Vám odečteme 1 bod. Pokud jste zápas netipoval nepřičteme, ale ani neodečteme Vám ani bod.

Příklad:
Zápas Sparta Praha - FK Teplice 1 - 0 (váš tip 1 - 0) = 5 bodů
Zápas 1. FC Slovácko - Slovan Liberec 2 - 1 (váš tip 1 - 1) = -1 bod
Zápas Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava 0 - 1 (váš tip 0 - 2) = 2 body
Součet: 5 bodů - 1 bod + 2 body = 6 bodů

U počtu diváků jsou kritéria bodování následující. Pokud se Váš odhad bude lišit o +/- 10% od skutečné návštěvy, pak získáváte 1 bod, liší-li se Váš tip o +/-5% obdržíte 3 body. 5 bodů získá ten, kdo trefí návštěvu zápasu s odchylkou +/- 1%. Kdo bude tipovat návštěvu a nevejde se do limitu +/-10% skutečné návštěvy, ten obdrží 0 bodů. Údaje o počtu diváků jsou přebírány z oficiálních zápisů FAČR a SFZ. Vzhledem k tomu, že víme jak se hlásí, tak podle toho své tipování upravte... ;-)

Vyhodnocení

Body se sčítají průběžně po každé dohraném zápasu - vždy si můžete ověřit na našich stránkách průběžný stav v tabulce "pořadí fanoušků". Vítězem soutěže se stane tipující s nejvyšším bodovým ziskem, kterého vyhodnotíme po skončení posledního zápasu ligy. Při rovnosti bodů dvou a nebo více tipujících rozhoduje o pořadí:
a) vyšší procentuální úspěšnost (závislost na počtu tipovaných zápasů a zisku bodů)
b) více přesně tipovaných výsledků zápasů (skóre)
c) více +/- 1% odchylek v tipování návštěvnosti
d) los

Král kola

Pokud nesázíte pravidelně, nebo máte pocit, že už vám nejlepší tipér utekl a nemá smysl tipovat, tak se mýlíte! Kromě hlavního výherce (celkový vítěz tipovačky) vyhodnotíme i takzvaného krále kola celé sezony. Králem se stane ten, kdo v samostatném kole (jakémkoliv) získá nejvíce bodů. Takže pokud natipujete jedno celé kolo a to třeba i to poslední a budete mít štěstí, tak se i tak můžete stát celkovým králem kola, respektive sezony. Při rovnosti bodů dvou a nebo více tipujících rozhoduje o pořadí:
a) vyšší počet vítězství v jednotlivých kolech
b) vyšší celkové postavení v pořadí tipujících

Ceny

Ceny do soutěže věnuje partner tipovací soutěže ULTRAS SHOP 

Fortuna Liga ČESKO:

1. místo v tipovačce - poukaz na nákup v e-shopu ULTRAS SHOP v hodnotě 1000 Kč
Celková Král kola - poukaz na nákup v e-shopu ULTRAS SHOP v hodnotě 1000 Kč

Fortuna Liga SLOVENSKO:
1. místo v tipovačce - poukaz na nákup v e-shopu ULTRAS SHOP v hodnotě 40 €
Celková Král kola - poukaz na nákup v e-shopu ULTRAS SHOP v hodnotě 40 €

Závěrem

a) Soutěže se můžou zúčastnit osoby, které jsou starší 3 let a mladší 350 let.
b) V případě jakýchkoli úprav průběhu ligové soutěže si organizátor vyhrazuje právo udělat příslušné zásahy do tipovací soutěže.
c) Přihlášením (registrací na našich stránkách) do této soutěže tipující souhlasí s pravidly soutěže.

SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace