o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

SUPPORTERS DENÍK 2/2019

Český fotbal pro fanoušky úterý, 05.03.2019 08:50 - přejít do komentářů
Únorová rekapitulace dění
images/clanky/supporters-denik-22019-8731.jpg

Měsíc ÚNOR 2019 utekl jako voda, český fotbal se po zimní pauze opět probral k životu a fanoušci se vrátili na svá místa. Únor přinesl spoustu emocí, mnoho zážitků, zajímavých fotbalových zápasů, pěkné choreografie a spoustu pyrotechniky. Kromě naší FORTUNA:LIGY se odehrály i zápasy Evropské ligy za účasti českých zástupců. Vše podstatné a zajímavé jsme se snažili zachytit v našem již tradičním souhrnu, který se nazývá SUPPORTERS DENÍK, tentokrát s pořadovým číslem 2 roku 2019. Příjemné čtení.


2. 2019
FAČR zveřejnila podmínky a ceny vstupenek na přátelské utkání s Brazilií v pražském Edenu (I. kategorie 2490,- Kč II. kategorie 1990,- Kč III. kategorie 990,- Kč)
4. 2. 2019
Ve vedení fotbalových rozhodčích to zase vře. Petr Mlsna, který v komisi pracoval jako zástupce ligových klubů a byl jakousi opozicí vůči členům z asociace, rezignoval. „Z etických důvodů,“ vysvětlil.
6. 2. 2019
Elvis Mashike Sukisa, útočník Liberce, který utekl z hostování v Českých Budějovicích tím stylem, že trenérovi poslal na mobilní telefon video, ve kterém se omlouvá, že mu svědomí nedovolí hrát druhou ligu a vrací se do Liberce (za České Budějovice hrál v minulosti mimochodem), se nyní rozhodl využít hostování ve Viktorce Žižkov. Inu není druhá liga jako druhá liga. Asi.

6. 2. 2019
Nejvyšší státní zastupitelství z formálních důvodů zrušilo obvinění z korupce někdejšího předsedy Fotbalové asociace České republiky Miroslava Pelty. Stíhání Pelty ale nadále pokračuje.
6. 2. 2019
Letenští: "Začátkem minulého měsíce jsme se jako zástupci kotle Sparty setkali se sportovním ředitelem ACS Tomášem Rosickým. Ten nám představil svojí myšlenku na vymalování prostorů v zázemí letenského stadionu, konkrétně dlouhou chodbu, kde jsou situovány kabiny, vstup na hřiště, tělocvična apod. S touto nabídkou jsme souhlasili a během pobytu A týmu ve Španělsku jsme pilně pracovali na nové výzdobě. Nová podoba zdí tak má především motivační chatakter, který by měl hráčům dennodeně připomínat výsadu nosit rudý dres."
Není k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNení k dispozici žádný popis fotky.

7. 2. 2019
Hned v den zahájení předprodeje vstupenek pro Slavisty pro utkání v Plzni došlo k vyprodání sektoru! To znamená, že se prodalo 627 vstupenek do sektoru hostí.
8. 2. 2019
Pyropodzim2018 – video

8. 2. 2019
Hned dvěma pátečními zápasy nám začala jarní část ligy. Chachaři vyrazili na Julisku, kde se málem nedostali do sektoru a kde jim zakázali choreo, protože bylo moc velké. Přesto fanoušci Baníku překonali svůj rekord v počtu osob. V kotli se jich sešlo 723. (fotoreport)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venku
9. 2. 2019
I další zápasy 20. kola nabídly zajímavé představení. Třeba ve Zlíně se hrálo derby se Slováckem. A v Edenu Slavia porazila Teplice. A právě během utkání Slavie s Teplice vytáhli v rodinném sektoru fanoušci choreo, které namalovaly děti během Dne otevřených dveří v Edenu.
Na obrázku může být: 3 lidé
10. 2. 2019
Klokani z Bohemky vyrazili na Letnou společným pochodem, v sektoru si připravili choreo a v poslední minutě utkání obdržel jejich tým branku, která rozhodla o výsledku utkání. Choreo i pyrotechnika se objevila i na straně Sparty. Pokřik „Ščasný ven“ zazněl a zazníval pravidelně zhruba od 60. minuty utkání. (fotoreport z utkání)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venku
11. 2. 2019
Souhrn 20. kola FORTUNA:LIGY. Celková návštěva v tomto kole se vyšplhala na 41873 diváků!
14. 2. 2019
Na Valentýna se odehrály první zápasy jarní části Evropské ligy. Slavia doma bezbrankově remizovala s Genkem (18.125 diváků) a Plzeň doma porazila Dinamo Zahřeb 2:1 (9.731 diváků). Slušné výsledky do odvety.
14. 2. 2019
V Plzni bylo před zápasem EL poměrně veselo, fanoušci Zahřebu se porvali s bezpečnostními složkami. Vše na místě řešila speciální zásahová jednotka a policisté na koních. V průběhu zápasu se nic mimořádného nestalo, fanoušci Plzně se prezentovali malovaným choreem ve valentýnském duchu. V Edenu si Tribuna Sever připravila choreo a hosté z Genku realizovali pěknou pyroshow.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí
15. 2. 2019
21. kolo na teplických Stínadlech (proti Mladé Boleslavi) přilákalo do ochůzu jen 2.103 diváků (hráno v pátek)
16. 2. 2019
Ačkoliv se fanoušci Bohemky snažili seč mohli, 209 dní potupy (téma jejich chorea z úvodu zápasu) se bohužel protáhne. Klokani totiž doma podlehli Sigmě Olomouc 1:0. Během tohoto zápasu byly poprvé otevřeny nově zrekonstruované toalety v zeleno-bílé barvě pod hlavní tribunou. Aspoň nějaké pozitivum z Ďolíčku. (fotoreport)
Na obrázku může být: uvnitř
16. 2. 2019
V Ostravě hrál Slovan Liberec před solidní návštěvou 10.798 diváků. Po skončení utkání se otevřely pokladny a začal přeprodej vstupenek na Spartu. Všech 800 kusů bylo prodáno během dvaceti minut. Sparta ale poskytne Chacharům více vstupenek v nejbližších dnech. (fotoreport)

17. 2. 2019
Ve šlágru kola zavítala do Plzně pražská Slavia. V zajímavém utkání se objevila spousta pyrotechniky a emoce poměrně bouřlivě rezonovaly na sociálních sítích dlouho po utkání. Viz. report Fanoušků úspěchu.
Na obrázku může být: venkuNa obrázku může být: 5 lidí, dav a uvnitř
18. 2. 2019
Fanoušci Sparty původně nesměli vycestovat k utkání na Julisce. Zákaz byl však zrušen. Letenští se však rozhodli nechat sektor hostí opuštěný a obsadili část hlavní tribuny. Juliska zažila pěknou návštěvu, když zápas sledovalo přes šest tisíc diváků. (fotoreport)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a noc
18. 2. 2019
Fanoušci Bohemians se bouří proti slovům trenéra Martina Haška a sepsali toto prohlášení.
19. 2. 2019
Fotbalisté Slavie Praha vyrážejí k pohárovému utkání do belgického Genku letecky. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby letadlo nebylo polepeno slavistickým „brandem“.
Na obrázku může být: letadlo
20. 2. 2019
Zrodilo se velké překvapení a pro mnoho fanoušků nový zrádce. Sparťanský srdcař a „běžec“ Jakub Brabec se na půlroční hostování upsal Viktorii Plzeň. Někteří teď přemýšlejí, zda budou ve vzájemném utkání skandovat více „Brabec ven“ nebo „Limberský, ty jsi hovado“ :-)
Na obrázku může být: 1 osoba, text
21. 2. 2019
Po prohře 3:0v odvetě zápasu EL v Záhřebě končí Plzeň pro letošní ročník v Evropské lize. (fotoreport)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a text
21. 2. 2019
Naopak velký večírek se koná v Belgii. Slavia zde porazila Genk 4:1 a postupuje do osmifinále Evropské ligy. Soupeře se dozví zítra.
Na obrázku může být: 15 lidí, smějící se lidé, dav, stadión a venku
22. 2. 2019
Slavia se v osmifinále Evropské ligy utká se Sevillou, jejíž bránu hájí Tomáš Vaclík! A otázka s velkým otazníkem je, jakou výmluvu si najdou fanoušci španělského celku, aby nevyjeli do Prahy?
22. 2. 2019
Sparta oznámila, že na Baník bude čekat v Praze poslední dávku vstupenek v počtu 279 ks, protože 1200 se jich již prodalo přímo v Ostravě. Celkově tak bude pro Chachary vyčleněno 1479 míst. Dá se však očekávat, že mnoho baníkovců si koupí i vstupenky do přilehlých sektorů. Bude to zajímavé utkání, od kterého se dají čekat velké věci.
22. 2. 2019
Opava - Zastupitelé města Opavy na svém pátečním mimořádném zasedání schválili příplatek 24 milionu korun k základnímu kapitálu. Aktuálně desátý tým FORTUNA:LIGY má tak mimojiné finančně vykrytý zbytek sezony. Během několikahodinového jednání se dokonce hovořilo i o insolvenci, černý scénař se ale nakonec nenaplnil.
22. 2. 2019
V poslední možný den dotáhla Sparta do konce přestup a návrat Bořka Dočkala na Letnou. A připravila k tomu perfektní video. Bořek se chystá již na příští utkání Sparty, kterou v neděli čeká FC Baník Ostrava.

23. 2. 2019
Fanoušci Bohemky se konečně radují z výhry a to po zápase ve Zlíně, kde Klokani zvítězili 2:0.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venku
24. 2. 2019
Speciální vlak z Ostravy dovezl Chachary do Prahy k utkání s AC Sparta Praha. Utkání to bylo zajímavé a k vidění toho bylo dost. (fotoreport)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a stadiónNa obrázku může být: stadión a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a text

25. 2. 2019
Dnes bylo do prodeje poskytnuto 6 tisíc vstupenek k přátelskému utkání ČR – Brazílie. Po pěti hodinách a několika výpadcích serverů byly vstupenky vyprodány. Mnoho vstupenek zakoupili překupníci a ty se po krátké době objevily na různých internetových bazarech za navýšenou cenu.
25. 2. 2019
Rozruch na síti způsobily uniklé vizualizace přestavby stadionu Sparty. Klub zareagoval a uklidňoval fanoušky tím, že se nejedná o finální verzi a o variantách přestavby se jedná.
Na obrázku může být: obloha, stadión a venku
26. 2. 2019
Souhrn 22. kola FORTUNA:LIGY. V tomto kole dorazilo na stadiony nejvyšší počet diváků v tomto kalendářním roce a to 44. 491. 
27. 2. 2019
Vzniká fanklub fotbalové reprezentace. Byl zveřejněn dlouhý dotazník pro fanoušky, také se drží dva tisíce vstupenek na utkání s Brazílií pro členy fanklubu. Členství bude zřejmě placené a podrobnosti by měly být zveřejněny na začátku března.

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • AC Sparta Praha MP11 05.03.2019, úterý, 14:04 + 0 - 0
    Vím, že oficiální zahájení fanklubu repre je až teď v březnu. Ale zajímalo by mě, co na to říkají lidé, co vedou projekt Vlajkonoši, a jestli je někdo ohledně vzniku fanklubu kontaktoval? Kdyby tu k tomu vznikl nějaký článek, tak bych byl rád.
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
439
2.
1.FC Slovácko champyon
427
3.
FC Viktoria Plzeň wawe48
413
4.
bez klubu Majkl1911
357
5.
bez klubu Son of Moravia
340
6.
FC Baník Ostrava mara1922
338
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
329
8.
Slezský FC Opava lamich2
324
9.
SK Slavia Praha TomSesivka
323
10.
bez klubu Cestovatel
321
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
180
3.
1.FC Slovácko champyon
144
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
144
5.
1.FC Slovácko FanaticBoy
143
6.
FC Viktoria Plzeň wawe48
139
7.
MŠK Žilina Nordic Division
138
8.
FC Baník Ostrava mario72
135
9.
bez klubu Cestovatel
120
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
116
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když se slaví 40. narozeniny... 31.08.2020, pondělí, 14:08

Když se slaví 40. narozeniny...


BLOG: Derby o Sudety s pocho... 02.07.2020, čtvrtek, 12:16

BLOG: Derby o Sudety s pocho...


Pusťte fanoušky na fotbal, a... 08.06.2020, pondělí, 13:45

Pusťte fanoušky na fotbal, a...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc včera, 20:55

FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc


FotoReport: FC Baník Ostrava - FK Pardubice včera, 19:15

FotoReport: FC Baník Ostrava - FK Pardubice


Choreo v dětském sektoru, pyro a Pardubice on tour včera, 10:46

Choreo v dětském sektoru, pyro a Pardubice on tour

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc včera, 20:55

FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc


FotoReport: FC Baník Ostrava - FK Pardubice včera, 19:15

FotoReport: FC Baník Ostrava - FK Pardubice


Choreo v dětském sektoru, pyro a Pardubice on tour včera, 10:46

Choreo v dětském sektoru, pyro a Pardubice on tour

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Neskutečné! Fanoušci Bayernu... 09.09.2020, středa, 22:08

Neskutečné! Fanoušci Bayernu...


Brněnská vakcína, zabavená v... 13.09.2020, neděle, 21:19

Brněnská vakcína, zabavená v...


Bojkot, podpora za stadionem... 23.08.2020, neděle, 16:16

Bojkot, podpora za stadionem...

Komentáře
před 14 hodinami - pluto
Ten dětský sektor je nějaká no...
před 14 hodinami - pluto
Pro Brno to bude těžká sezony....
včera, 19:51 - Kyby
k.m: To mu, že klub (ikdyž kra...
včera, 18:44 - k.m
V Salzburgu jsem žil 4 roky a ...
19.09.2020, sobota, 23:21 - Kyby
Stejní vyjebanci všude na svět...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace