o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

SUPPORTERS DENÍK 2/2019

Český fotbal pro fanoušky úterý, 05.03.2019 08:50 - přejít do komentářů
Únorová rekapitulace dění
images/clanky/supporters-denik-22019-8731.jpg

Měsíc ÚNOR 2019 utekl jako voda, český fotbal se po zimní pauze opět probral k životu a fanoušci se vrátili na svá místa. Únor přinesl spoustu emocí, mnoho zážitků, zajímavých fotbalových zápasů, pěkné choreografie a spoustu pyrotechniky. Kromě naší FORTUNA:LIGY se odehrály i zápasy Evropské ligy za účasti českých zástupců. Vše podstatné a zajímavé jsme se snažili zachytit v našem již tradičním souhrnu, který se nazývá SUPPORTERS DENÍK, tentokrát s pořadovým číslem 2 roku 2019. Příjemné čtení.


2. 2019
FAČR zveřejnila podmínky a ceny vstupenek na přátelské utkání s Brazilií v pražském Edenu (I. kategorie 2490,- Kč II. kategorie 1990,- Kč III. kategorie 990,- Kč)
4. 2. 2019
Ve vedení fotbalových rozhodčích to zase vře. Petr Mlsna, který v komisi pracoval jako zástupce ligových klubů a byl jakousi opozicí vůči členům z asociace, rezignoval. „Z etických důvodů,“ vysvětlil.
6. 2. 2019
Elvis Mashike Sukisa, útočník Liberce, který utekl z hostování v Českých Budějovicích tím stylem, že trenérovi poslal na mobilní telefon video, ve kterém se omlouvá, že mu svědomí nedovolí hrát druhou ligu a vrací se do Liberce (za České Budějovice hrál v minulosti mimochodem), se nyní rozhodl využít hostování ve Viktorce Žižkov. Inu není druhá liga jako druhá liga. Asi.

6. 2. 2019
Nejvyšší státní zastupitelství z formálních důvodů zrušilo obvinění z korupce někdejšího předsedy Fotbalové asociace České republiky Miroslava Pelty. Stíhání Pelty ale nadále pokračuje.
6. 2. 2019
Letenští: "Začátkem minulého měsíce jsme se jako zástupci kotle Sparty setkali se sportovním ředitelem ACS Tomášem Rosickým. Ten nám představil svojí myšlenku na vymalování prostorů v zázemí letenského stadionu, konkrétně dlouhou chodbu, kde jsou situovány kabiny, vstup na hřiště, tělocvična apod. S touto nabídkou jsme souhlasili a během pobytu A týmu ve Španělsku jsme pilně pracovali na nové výzdobě. Nová podoba zdí tak má především motivační chatakter, který by měl hráčům dennodeně připomínat výsadu nosit rudý dres."
Není k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNení k dispozici žádný popis fotky.

7. 2. 2019
Hned v den zahájení předprodeje vstupenek pro Slavisty pro utkání v Plzni došlo k vyprodání sektoru! To znamená, že se prodalo 627 vstupenek do sektoru hostí.
8. 2. 2019
Pyropodzim2018 – video

8. 2. 2019
Hned dvěma pátečními zápasy nám začala jarní část ligy. Chachaři vyrazili na Julisku, kde se málem nedostali do sektoru a kde jim zakázali choreo, protože bylo moc velké. Přesto fanoušci Baníku překonali svůj rekord v počtu osob. V kotli se jich sešlo 723. (fotoreport)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venku
9. 2. 2019
I další zápasy 20. kola nabídly zajímavé představení. Třeba ve Zlíně se hrálo derby se Slováckem. A v Edenu Slavia porazila Teplice. A právě během utkání Slavie s Teplice vytáhli v rodinném sektoru fanoušci choreo, které namalovaly děti během Dne otevřených dveří v Edenu.
Na obrázku může být: 3 lidé
10. 2. 2019
Klokani z Bohemky vyrazili na Letnou společným pochodem, v sektoru si připravili choreo a v poslední minutě utkání obdržel jejich tým branku, která rozhodla o výsledku utkání. Choreo i pyrotechnika se objevila i na straně Sparty. Pokřik „Ščasný ven“ zazněl a zazníval pravidelně zhruba od 60. minuty utkání. (fotoreport z utkání)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venku
11. 2. 2019
Souhrn 20. kola FORTUNA:LIGY. Celková návštěva v tomto kole se vyšplhala na 41873 diváků!
14. 2. 2019
Na Valentýna se odehrály první zápasy jarní části Evropské ligy. Slavia doma bezbrankově remizovala s Genkem (18.125 diváků) a Plzeň doma porazila Dinamo Zahřeb 2:1 (9.731 diváků). Slušné výsledky do odvety.
14. 2. 2019
V Plzni bylo před zápasem EL poměrně veselo, fanoušci Zahřebu se porvali s bezpečnostními složkami. Vše na místě řešila speciální zásahová jednotka a policisté na koních. V průběhu zápasu se nic mimořádného nestalo, fanoušci Plzně se prezentovali malovaným choreem ve valentýnském duchu. V Edenu si Tribuna Sever připravila choreo a hosté z Genku realizovali pěknou pyroshow.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí
15. 2. 2019
21. kolo na teplických Stínadlech (proti Mladé Boleslavi) přilákalo do ochůzu jen 2.103 diváků (hráno v pátek)
16. 2. 2019
Ačkoliv se fanoušci Bohemky snažili seč mohli, 209 dní potupy (téma jejich chorea z úvodu zápasu) se bohužel protáhne. Klokani totiž doma podlehli Sigmě Olomouc 1:0. Během tohoto zápasu byly poprvé otevřeny nově zrekonstruované toalety v zeleno-bílé barvě pod hlavní tribunou. Aspoň nějaké pozitivum z Ďolíčku. (fotoreport)
Na obrázku může být: uvnitř
16. 2. 2019
V Ostravě hrál Slovan Liberec před solidní návštěvou 10.798 diváků. Po skončení utkání se otevřely pokladny a začal přeprodej vstupenek na Spartu. Všech 800 kusů bylo prodáno během dvaceti minut. Sparta ale poskytne Chacharům více vstupenek v nejbližších dnech. (fotoreport)

17. 2. 2019
Ve šlágru kola zavítala do Plzně pražská Slavia. V zajímavém utkání se objevila spousta pyrotechniky a emoce poměrně bouřlivě rezonovaly na sociálních sítích dlouho po utkání. Viz. report Fanoušků úspěchu.
Na obrázku může být: venkuNa obrázku může být: 5 lidí, dav a uvnitř
18. 2. 2019
Fanoušci Sparty původně nesměli vycestovat k utkání na Julisce. Zákaz byl však zrušen. Letenští se však rozhodli nechat sektor hostí opuštěný a obsadili část hlavní tribuny. Juliska zažila pěknou návštěvu, když zápas sledovalo přes šest tisíc diváků. (fotoreport)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a noc
18. 2. 2019
Fanoušci Bohemians se bouří proti slovům trenéra Martina Haška a sepsali toto prohlášení.
19. 2. 2019
Fotbalisté Slavie Praha vyrážejí k pohárovému utkání do belgického Genku letecky. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby letadlo nebylo polepeno slavistickým „brandem“.
Na obrázku může být: letadlo
20. 2. 2019
Zrodilo se velké překvapení a pro mnoho fanoušků nový zrádce. Sparťanský srdcař a „běžec“ Jakub Brabec se na půlroční hostování upsal Viktorii Plzeň. Někteří teď přemýšlejí, zda budou ve vzájemném utkání skandovat více „Brabec ven“ nebo „Limberský, ty jsi hovado“ :-)
Na obrázku může být: 1 osoba, text
21. 2. 2019
Po prohře 3:0v odvetě zápasu EL v Záhřebě končí Plzeň pro letošní ročník v Evropské lize. (fotoreport)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a text
21. 2. 2019
Naopak velký večírek se koná v Belgii. Slavia zde porazila Genk 4:1 a postupuje do osmifinále Evropské ligy. Soupeře se dozví zítra.
Na obrázku může být: 15 lidí, smějící se lidé, dav, stadión a venku
22. 2. 2019
Slavia se v osmifinále Evropské ligy utká se Sevillou, jejíž bránu hájí Tomáš Vaclík! A otázka s velkým otazníkem je, jakou výmluvu si najdou fanoušci španělského celku, aby nevyjeli do Prahy?
22. 2. 2019
Sparta oznámila, že na Baník bude čekat v Praze poslední dávku vstupenek v počtu 279 ks, protože 1200 se jich již prodalo přímo v Ostravě. Celkově tak bude pro Chachary vyčleněno 1479 míst. Dá se však očekávat, že mnoho baníkovců si koupí i vstupenky do přilehlých sektorů. Bude to zajímavé utkání, od kterého se dají čekat velké věci.
22. 2. 2019
Opava - Zastupitelé města Opavy na svém pátečním mimořádném zasedání schválili příplatek 24 milionu korun k základnímu kapitálu. Aktuálně desátý tým FORTUNA:LIGY má tak mimojiné finančně vykrytý zbytek sezony. Během několikahodinového jednání se dokonce hovořilo i o insolvenci, černý scénař se ale nakonec nenaplnil.
22. 2. 2019
V poslední možný den dotáhla Sparta do konce přestup a návrat Bořka Dočkala na Letnou. A připravila k tomu perfektní video. Bořek se chystá již na příští utkání Sparty, kterou v neděli čeká FC Baník Ostrava.

23. 2. 2019
Fanoušci Bohemky se konečně radují z výhry a to po zápase ve Zlíně, kde Klokani zvítězili 2:0.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venku
24. 2. 2019
Speciální vlak z Ostravy dovezl Chachary do Prahy k utkání s AC Sparta Praha. Utkání to bylo zajímavé a k vidění toho bylo dost. (fotoreport)
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a stadiónNa obrázku může být: stadión a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a text

25. 2. 2019
Dnes bylo do prodeje poskytnuto 6 tisíc vstupenek k přátelskému utkání ČR – Brazílie. Po pěti hodinách a několika výpadcích serverů byly vstupenky vyprodány. Mnoho vstupenek zakoupili překupníci a ty se po krátké době objevily na různých internetových bazarech za navýšenou cenu.
25. 2. 2019
Rozruch na síti způsobily uniklé vizualizace přestavby stadionu Sparty. Klub zareagoval a uklidňoval fanoušky tím, že se nejedná o finální verzi a o variantách přestavby se jedná.
Na obrázku může být: obloha, stadión a venku
26. 2. 2019
Souhrn 22. kola FORTUNA:LIGY. V tomto kole dorazilo na stadiony nejvyšší počet diváků v tomto kalendářním roce a to 44. 491. 
27. 2. 2019
Vzniká fanklub fotbalové reprezentace. Byl zveřejněn dlouhý dotazník pro fanoušky, také se drží dva tisíce vstupenek na utkání s Brazílií pro členy fanklubu. Členství bude zřejmě placené a podrobnosti by měly být zveřejněny na začátku března.

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • AC Sparta Praha MP11 05.03.2019, úterý, 14:04 + 0 - 0
    Vím, že oficiální zahájení fanklubu repre je až teď v březnu. Ale zajímalo by mě, co na to říkají lidé, co vedou projekt Vlajkonoši, a jestli je někdo ohledně vzniku fanklubu kontaktoval? Kdyby tu k tomu vznikl nějaký článek, tak bych byl rád.
clbannerVidea

Oslavy třetího místa FK Jablonec


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři včera, 16:36

VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři


Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků... 15.06.2021, úterý, 20:16

Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků...


110 Let! V Plzni Rozzářený stadion a vůně dýmovnic 12.06.2021, sobota, 07:49

110 Let! V Plzni Rozzářený stadion a vůně dýmovnic

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři včera, 16:36

VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři


Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků... 15.06.2021, úterý, 20:16

Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků...


110 Let! V Plzni Rozzářený stadion a vůně dýmovnic 12.06.2021, sobota, 07:49

110 Let! V Plzni Rozzářený stadion a vůně dýmovnic

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Zpět v čase - Svatební den s... 22.05.2021, sobota, 10:39

Zpět v čase - Svatební den s...


Návštěva v sektoru, šarvátky... 30.05.2021, neděle, 10:11

Návštěva v sektoru, šarvátky...


Hradecká rozlučka se stadion... 24.05.2021, pondělí, 22:50

Hradecká rozlučka se stadion...

Komentáře
07.06.2021, pondělí, 10:27 - RavenFCB
O takovem grafity jsem vzdy sn...
06.06.2021, neděle, 11:08 - Kyby
Super!!!
05.06.2021, sobota, 00:35 - chudis
smutné, když titul slaví s bíd...
25.05.2021, úterý, 00:21 - Doyle
jsem chuj, sorry :D
24.05.2021, pondělí, 16:45 - Hagen
Ritchie, Jiří Kára, Milan Čurd...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace