o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Supporters DENÍK (V.)

Český fotbal pro fanoušky sobota, 07.04.2018 04:30 - přejít do komentářů
Fotbalová rekapitulace měsíce března...
images/clanky/supporters-denik-v-8353.jpg

Vítejte u dalšího rekapitulačního článku s názvem "Supporters DENÍK" s pořadovým číslem 5. Tentokrát se podíváme na události ve světě fanoušků a fotbalu, které přinesl měsíc březen léta páně 2018. A bylo toho poměrně dost. Velké pražské derby, zabavené dresy ostravských fotbalistů, návrat Votrolů na tribuny, dva zápasy Plzně v EL a mnoho dalšího. Snad se nám podařilo zaznamenat to nejdůležitější a na nic podstatného jsme neopomněli. Pokud ano, neváhejte nám to říct. Třeba v komentáři. Díky.2. 3. 2018
Slavnostní den pro všechny „Baníkovce“. V multifunkční hale Gong v Dolní oblasti Vítkovic se sešly generace baníkovských fanoušků, aby společně shlédli v předpremiéře dokument České televize s výstižným názvem „Baník!!!“. Při této příležitosti byla také zveřejněná nejlepší historická jedenáctka hráčů Baníku Ostrava.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
2. 3. 2018
V malém pražském derby mezi Bohemkou a Duklou se Klokani konečně dočkali a dostali se k realizaci již dlouho připraveného chorea pro Davida Bartka. Ten si v minulém kole na Slavii připsal 200. ligový start.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
3. 3. 2018
V minulém ligovém kole prohrál Zlín na karvinské půdě 4:0, což vedle k důrazné promluvě fanoušků do duší hráčů. V týdnu pak došlo k výměně na trenérské židli, kdy Boba Páníka nahradil Vlastimil Petržela. Přišel další zápas, dorazil Jablonec. No a výsledek opět 4:0 pro zlínského soupeře.
4. 3. 2018
Na Letné se opět pískalo. Nepřesvědčivý výkon a remíza 1:1 s Brnem. Po zápase se začíná spekulovat o odvolání italského trenéra Stramaccioniho. (fotoreport ze zápasu)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
5. 3. 2018
Fanoušci Sparty „se konečně dočkali“ a po neuspokojivé remíze Sparty na domácím stadionu s Brnem 1:1 došlo k odvolání trenéra A. Stramaccioniho. Ten byl odejit s celým svým italským týmem a na úterní tiskové konferenci Sparta představila trenéra nového. Trenérského žezla se nově ujal Pavel Hapal, toho času trenér slovenské U21.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
7. 3. 2018
Již deset dní před 289. derby pražských „S“ hlásí z Letné vyprodáno. Sparta bohužel pokračuje v trendu, který vloni nastolila SK Slavia Praha a hostujícím fanouškům dala k dispozici „jen“ 1029 lístků. Původně bylo zvykem, že si tyto dva pražské kluby vzájemně nechávaly okolo 2 tisíc vstupenek.
8. 3. 2018
Na internetových fórech a bazarech se začínají objevovat vouchery či vstupenky do sektoru hostí při 289. derby pražských „S“. Což o to, ale ty vstupenky jsou několikanásobně předraženy. Fanoušci Slavie si s několika takovými byznesmeny promluvili.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
8. 3. 2018
Na stadionu Sportingu Lisabon vstoupila Viktoria Plzeň do osmifinále Evropské ligy. Domů si však veze manko po prohře 2:0. (fotoreport z Lisabonu)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
10. 3. 2018
Velký fail se objevil na oficiálních stránkách FAČRu. Právě dnes by oslavil své 50. narozeniny zesnulý brankář Pavel Srníček. Na stránkách FAČRu se pak objevil text, ve kterém asociace přeje Pavlovi do dalších let mnoho úspěchů a zdraví.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
11. 3. 2018
Atmosféra na utkání Slavie se Sigmou byla skvělá. K vítězství Slavie dopomohli fanoušci, konkrétně Tribuna Sever, velkou měrou. A mezitím Sigma na twitteru vtipkuje... (fotoreport z utkání)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

11. 3. 2018
Do Jablonce dovezli Chachaři pěkné choreo s podobiznou W. Churchila a po nevýrazném výkonů hráčů si vyžádali odevzdání dresů hráčů. Ty budou navráceny s návratem solidní hry baníkovských fotbalistů. (fotoreport)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
11. 3. 2018
Transparentem se Tribuna Sever vyjádřila k počtu lístků pro hostující fanoušky na derby pražských „S“.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
11. 3. 2018
Hradečtí Votroci se vrátili do kotle, ukončili bojkot. (fotoreport z prvního utkání)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
14. 3. 2018
Zastupitelé města Olomouce schválili odkup Androva stadionu. Město za stadion zaplatí 145 milionů korun.
14. 3. 2018
Přes 3 stovky Chacharů vyrazily ve středu k pohárovému utkání do Mladé Boleslavi. Utkání sledovala tragická návštěva, přesto však, díky Chacharům, návštěva utkání stála za to. Zápas dospěl až do penaltového rozstřelu, ve kterém se radoval domácí tým Mladé Boleslavi. Chachaři si z Ostravy dovezli výstižné choreo, na které dokonce po vypadnutí z této soutěže zareagovali transparentem. Opravdu povedené! V dalším pohárovém zápase se sympaticky prezentovali Votroci z Hradce. Ti sice také vypadli, ale užili si pyroshow. (fotoreport z utkání Mladá Boleslav - Baník Ostrava)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

15. 3. 2018
Skvělý výkon ve skvělé atmosféře předvedli v Plzni. Na postup do dalšího kola EL to však nebylo a po prodlužovaném utkání a výsledku 2:1 končí Plzeň v pohárové Evropě jako poslední český zástupce. (fotoreport)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
17. 3. 2018
„Kralujeme“, myslí si fanoušci v Jihlavě a vytáhli toto choreo.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
17. 3. 2018
Zajímavé bylo 289. derby mezi Spartou a Slavií. Před zápasem se opět objevily nějaké nové i přemalované graffity, pochod Slavie tentokrát vyrazil z Václavského náměstí, jen pár hodin před zápasem byla Letná zasněžená a nebylo vůbec jisté, zda se bude hrát, teploty klesly opravdu velmi hluboko, choreo Sparty v úvodu zápasu se poničilo, v průběhu zápasu začalo hustě sněžit, v zápase padlo 6 branek, Letná nahlásila přes 17. tisíc diváků a do utkání několikrát promluvil videoasistent rozhodčího. (fotoreportáž)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

18. 3. 2018
Zlínský trenér Vlastimil Petržela po utkání v Teplicích na otázku, zda šlo zabránit gólu odpověděl: „No jistě, tam byla hrubá chyba toho černocha“. Spustila se nebývalá vlna odporu, rasismu, moralizování a všeho možného. Petržela však jen neznal jméno svého svěřence a pomohl si barvou pleti.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
18. 3. 2018
Choreo k 200 odehraným zápasům za Bohemians si připravili Klokani i pro Pepu Jindřiška.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
19. 3. 2018
Nejvyšší návštěva 21.kola HET ligy byla na Letné, kde se hrálo tradiční derby se Slavií, na tento zápas přišlo víc diváků, než na dalších 6 zápasů kola dohromady. Nejméně diváků bylo v Boleslavi, kde ohlásili pouhou tisícovku. (fotoreport z 289. derby pražských "S")
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
19. 3. 2018
Fotbalistou roku 2017 byl zvolen Vladimír Darida. Trenérem roku se stal Pavel Vrba a Talentem roku je Jakub Jankto.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
22. 3. 2018
Výročí 4 let od památného zápasu na Bazalech, kde začal druhý poločas s půlhodinovým zpožděním. (více si můžete připomenout tady)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
23. 3. 2018
Vlajkonoši ČR mají za sebou další povedenou štaci. Tentokrát se sešli v Karviné v zápase proti Chorvatům. V utkání naši mladíci zvítězili 2:1 a Vlajkonoši opět zabodovali. České reprezentační áčko mezitím na turnaji China cup 2018 obsadilo 3. místo, když prohráli s Uruguaí a porazili domácí výběr.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
24. 3. 2018
Opava milovaná – 111 let – námi opěvovaná – choreo opavských fanoušků v zápase s Ústí nad Labem.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
25. 3. 2018
Plzeňská skupina Ultra side dnes oslavila výročí 10 let působení na tribunách. Oslavy na tribunách pak probíhaly v zápase s Mladou Boleslaví. (fotoreport zde, video najdete tady)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
25. 3. 2018
Zatímco první ligu postihla repre pauza, ve druhé lize došlo na východočeské derby, kdy se utkaly Pardubice s Hradcem Králové (0:1. (fotoreport zde)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
30. 3. 2018
Se zajímavou novinkou, která by mohla/měla zvýšit komfort pro fanoušky přišli v Plzni. Cituji: „Nová permanentka Viktorie Plzeň bude fungovat zároveň jako klubová karta, jejímž prostřednictvím bude možno platit za dopravu MHD na zápas i z něj, parkování ve městě, nákupy v klubovém shopu i občerstvení na stadionu. Varianta Standard platí na 30 kol, karta Extra i na nadstavbu.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
31. 3. 2018
Chebská brigáda oslavila 15 let své existence. (Blog o oslavách najdete zde)
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
31. 3. 2018
Ve 22. dorazilo na tribuny poměrně dost fanoušků. Desetisícovou hranici překonali v Plzni v utkání se Spartou. Přes 13 tisíc dorazilo do pražského Edenu. Nejméně fanoušků nahlásili na Dukle. Jen 1761.
 

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • SK Sigma Olomouc Karlos_UB 07.04.2018, sobota, 12:18 + 1 - 1
    Dobrá práce s těma překupníkama.
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let před 4 hodinami

Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let


Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání včera, 23:35

Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání


Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou! včera, 11:31

Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou!

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let před 4 hodinami

Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let


Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání včera, 23:35

Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání


Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou! včera, 11:31

Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou!

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
před 5 hodinami - leprikon
k.m taky si rikam :-D
před 7 hodinami - k.m
Zlín dělá na derby nějaký nábo...
17.09.2021, pátek, 14:54 - Divák
Od tohoto zápasu jsem toho zas...
17.09.2021, pátek, 14:02 - dennyTS
👌🏻
03.09.2021, pátek, 20:50 - Fafrnek
Diky no...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace