o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Supporters DENÍK (X.)

Český fotbal pro fanoušky pátek, 12. 10. 2018 01:56 - přejít do komentářů
Fotbalová rekapitulace měsíce ZÁŘÍ 2018
images/clanky/supporters-denik-x-8568.jpg

Žáci se vrátili do škol, teplé období skončilo a pomalu se o slovo hlásí podzim. Do toho všeho se nám rozeběhly hokejové soutěže.
Září 2018 je již minulostí a vy jste právě otevřeli rekapitulační článek "SUPPORTERS DENÍK" s pořadovým číslem 10. Vítejte a dobře se bavte.

SUPPORTERS DENÍK 1
SUPPORTERS DENÍK 2
SUPPORTERS DENÍK 3 
SUPPORTERS DENÍK 4
SUPPORTERS DENÍK 5
SUPPORTERS DENÍK 6
SUPPORTERS DENÍK 7 
SUPPORTERS DENÍK 8
SUPPORTERS DENÍK 9


1. 9. 2018
Hezky zostra začalo fotbalové záři. Na zápas Slavie s Plzní se dlouho čekalo. Jeho jednoznačný průběh pak způsobil výbuchy radosti v Edenu, když Slavia zvítězila 4:0. Mírným zklamáním pak je i počet plzeňských v sektoru hostí, který nebyl vyprodán. Podporovatelů Plzně dorazillo 490.
Fotoreport z tohoto utkání najdete zde.
Na obrázku může být: stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: venku

1. 9. 2018
V Liberci se urodila první bezgólová remíza tohoto ročníku ligy. V zápase Liberec – Baník neskóroval ani jeden ze zúčastněných týmů. Chacharů do města pod Ještědem dorazilo 563 kusů!
I z tohoto utkání jsme přinesli fotoreport.
Na obrázku může být: venkuNa obrázku může být: venku
2. 9. 2018
Csaplárova past sklapla v Olomouci v zápase Sigmy s Bohemkou. Klokani prohrávali po poločase 0:2 a nakonec se radovali z výhry 3:2.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a dav
4. 9. 2018
Souhrn 7. kola FORTUNA:LIGY
5. 9. 2018
VLAJKONOŠI ČR: V sobotu v noci do italského Rimini dorazil desetičlenný předvoj z Valašska, aby podpořil Lvíčata ve středečním kvalifikačním utkání v San Marinu. Cestou se Valaši zastavili v Redipuglii, v jejímž okolí probíhaly zakopové boje první světové války u řeky Soča. Ve zdejším osariu odpočívá více než sto tisíc kosterních pozůstatků vojáků padnoucích za císaře pána. Poté samozřejmě nemohla chybět zastávka v Benátkách a návštěva jejích turisty oblíbených atrakcí - jako je např. i nám. Sv. Marka, kam se Valaši vydali lodí z Fusiny.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a venkuNení dostupný žádný alternativní text.

5. 9. 2018
Oblíbený trenér Opavy Roman Skuhravý na vlastní žádost z rodinných důvodů končí na lavičce slezského celku. Muž, který Opavu přivedl do první ligy má rodinu v Jablonci a rád by se ji více věnoval. Pár dní na to podepisuje ex-opavský lodivod smlouvu v pražské Dukle, momentálně nejžhavějšího soupeře Opavy v dolní části tabulky. Fanoušci z toho nejsou úplně nadšení, někdo hovoří o zradě, někdo má pochopení.
6. 9. 2018
Pražská Slavia má podmínečně uzavřenou Tribunu Sever se zkušební dobou čtyř zápasů. Jednání Disciplinární komise pak přineslo pokuty v součtu 209.000,-
Informovali jsme o tom zde.
6. 9. 2018
V Uherském Hradišti nastoupila reprezentace ČR A k utkání Ligy národů proti Ukrajině. Zápas začal s několika minutovým zpožděním, kvůli výpadku světel. V utkání hrají ukrajinci prim a vytváří si domácí atmosféru. Po a během utkání dochází k několika šarvátkám.
Po zápase jsme pro vás připravili fotoreport.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, dav a venku
10. 9. 2018
Reprezentace prohrává v přátelském utkání v Rusku 0:5. Je to poslední zápas Karla Jarolíma jakožto národního trenéra.
10. 9. 2018
Ve stejný den a ve stejný čas se v Jablonci opět setkávají Vlajkonoši ČR, aby podpořili Lvíčata v souboji s Řeckem. V utkání Česká reprezentace U21 prohrává 2:1, čímž si zabouchla možnost postoupit na ME. Vlajkonoši postupně gradují svůj support, prezentují se choreem a v závěrečné fanatické čtvrhodince odpalují množství pyrotechniky. Po zápase pod kotel přichází trenér Lavička a děkuje fanouškům za podporu. Kaňkou je pozápasové udávání securitky za odpálení pyra.
Foto a video zde.
Na obrázku může být: 6 lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: 1 osoba
11. 9. 2018
Havířovský zvědavec si přes internetový bazar zakoupil balíček vstupenek na utkání Viktorie Plzeň v Lize mistrů. Zaplatil za ně 75.000,-. Jaké však bylo jeho překvapení, když mu poštou dorazil balíček s bezcennými papírky...
12. 9. 2018
Po vstupenkách na pondělní šlágr ligového kola Baník vs. Sparta se jen zaprášilo. Pár minut po spuštění prodeje na rezervačním TicketPortálu byla většina vstupenek pryč. Očekává se tedy vyprodaný, do bílé oblečený stadion.
13. 9. 2018
Padly pokuty za utkání Slavia – Plzeň. Slavia – 80.000,-, Plzeň – 125.000,-, dále pak bylo trestáno Slovácko – 115.000,- a Zlín – 67.000,-.
15. 9. 2018
Zvláštní zpráva z Jihlavy. Společnost provozující občerstvení neotevře své stánky během dnešního utkání. Fanoušci si tak mohou donést na stadion vlastní občerstvení.
15. 9. 2018
Fanoušci Plzně reagují transparentem na fanouška, který si zakoupil vstupenky za 75.000,- a dorazily mu jen papírky: „Chudý kraj, ale dát 75.000 za letáky je strop“.
Fotoreport z utkání je připraven zde.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venku
16. 9. 2018
Největším choreem ve své historii se prezentují fanoušci Dynama České Budějovice v zápase s Vítkovicemi.
Na obrázku může být: obloha a venkuNa obrázku může být: venku a text
17. 9. 2018
Na Vítkovickém městském stadionu byla nainstalována obří síťovina, která odděluje sektor hostí od přilehlých prostor. Navíc je doplněna ostnatým drátem. Není přes ní dobře vidět na fotbal.
Není dostupný žádný alternativní text.Na obrázku může být: 1 osoba, venku

17. 9. 2018
Konfety po celém stadionu, kartoniáda na protilehlé tribuně, choreo v kotli a závěrečná pyroshow – tak se prezentovali Chachaři v utkání se Spartou. Ta vítězí v utkání 1:0. Zápas sleduje vyprodaný vítkovický stadion.
Fotoreport z utkání.
Na obrázku může být: stadión, dav a venkuNa obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a oheň

18. 9. 2018
Kromě utkání Baníku se Spartou se v rámci 8. kola FORTUNA:LIGY odehrály i další zajímavé zápasy. Tak třeba Slavia se vypravila na Slovácko, Opaváci vyrazili do Plzně, Bohemka hrála doma se Zlínem.
Více v našem tradičním souhrnu kola.
19. 9. 2018
Plzeň odehrála první utkání skupinové fáze Ligy Mistrů proti ruskému CSKA, o vítězství přichází v poslední minutě prodloužení, když CSKA proměňuje pokutový kop. Fotoreport zde.
Na obrázku může být: stadión a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a dav
20. 9. 2018
Jablonec k utkání s francouzským Stade Rennais doprovodila početná skupina fanoušků zelenobílého klubu. Jablonec přichází o bod za remízu také gólem v prodloužení.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a dav

20. 9. 2018
SK Slavia Praha vítězí ve svém prvním utkání Evropské ligy, připisuje si 3 body a poráží Bordeaux 1:0. Sešívaní realizují choreo přes celou Tribunu Sever.
Fotoreport z utkání.
Není dostupný žádný alternativní text.Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a baskebalové hřiště

21. 9. 2018
V předehrávce 10. kola vyrazili v pátek Chachaři do Zlína. A dovezli s sebou choreo „Děláme fotbal fotbalem“.
I z tohoto zápasu máme fotoreport.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: noc
22. 9. 2018
Na Spartu přijel Liberec. Chaotix ve spodní části sektoru, Supras-Core v horní části sektoru pro hosty.
Fotoreport z celého mače zde.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNení dostupný žádný alternativní text.Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: oheň a venku
23. 9. 2018
Klokani vyrazili z Ďolíčku pochodem k nedalekému Edenu k Vršovickému derby. Přinesli si s sebou i choreo.
Fotoreport z Vršovického derby je k vidění zde.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNení dostupný žádný alternativní text.Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: venku
24. 9. 2018
9. kolo FORTUNA:LIGY: Nejvyšší návštěva dorazila na "Vršovické derby" do Edenu (15. 272), další solidní počet diváků jsme zaznamenali na Letné (11. 867) a ve Zlíně, kde hlásili vyprodáno (5. 898). Naopak nejnižší čísla kola si připsala Opava v brněnském azylu (986 diváků), pod hranicí tří tisíc ještě zůstali v Mladé Boleslavi (2. 110), v Karviné (2. 814), v Jablonci (2. 782) a dokonce i v Olomouci (2. 924).
Pohled na tribuny 9. kola na našem webu.
Není dostupný žádný alternativní text.
28. 9. 2018
Do Plzně zavítala Sparta. V ostrém utkání domácí Plzeň vítězí 1:0.
Připravený fotoreport zde.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a lidé na pódiuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: oheňNení dostupný žádný alternativní text.
29. 9. 2018
Hezký výjezd čekal v 10. kole na Opavu. Opaváci vyrazili na Slovácko, sešel se jich dobrý počet a realizovali choreo. Ani domácí přiznivci v tomto utkání nezůstali pozadu.
Podívejte se tady.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadión
30. 9. 2018
Další velký zápas v Ostravě. Dorazila pražská Slavia a ačkoliv hrála téměř třičtvrtě zápasu s jedním mužem v poli navíc, nepodařilo se ji Baník porazit a tak mohli Chachaři po zápase slavit zisk dalších tří bodů. Vyloučení Milana Baroše a jeho následné verbální rozčilení spustilo další díl mediální štvanice, často až za hranou!
Fotoreport z tohoto utkání najdete pod tímto odkazem.
Na obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNení dostupný žádný alternativní text.Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a stadión
 

Autor: ddShare |
Jméno Heslo
text
  • FC Viktoria Plzeň pepky 12. 10. 2018, pátek, 14:44 + 0 - 0
    Zdar,,,foto č.11 ,,,hezky nachystani acabaky,můžete jse hnedka pěkně trefovat,bodově za 10;20;20;20;10;10;60;10,přejí hodně štěstí.1312
clbannerVidea

Finále poháru MOLCup - zaměřeno na fanoušky FCB


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
30
2.
FK Mladá Boleslav Prochy10
25
3.
bez klubu dalibor.durcak
25
4.
1.FC Slovácko champyon
22
5.
FC Baník Ostrava jebat opavu 88
22
6.
bez klubu Majkl1911
20
7.
1.FC Slovácko Slovácko Kingdom
20
8.
FC Viktoria Plzeň radekmaxik7
18
9.
FC Viktoria Plzeň wawe48
15
10.
AC Sparta Praha KubiACS
15
Fortuna liga SKFortuna liga SK
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Špionáž
BLOG: Čas nejvyšší... aneb z... 13. 6. 2019, čtvrtek, 10:00

BLOG: Čas nejvyšší... aneb z...


Blog fanoušků: DK, styďte se... 8. 6. 2019, sobota, 15:40

Blog fanoušků: DK, styďte se...


BLOG: Rodiny s dětmi, klobás... 2. 6. 2019, neděle, 12:00

BLOG: Rodiny s dětmi, klobás...

další články >
Odkazy z jiných webů
Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna! 31. 3. 2019, neděle, 13:45

Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna!


Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC 26. 3. 2019, úterý, 21:31

Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC


„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko 25. 3. 2019, pondělí, 21:11

„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko

další odkazy >
Nejčtěnější články měsíce
Rozhovor s ultras skupinou L... 23. 6. 2019, neděle, 19:00

Rozhovor s ultras skupinou L...


VIDEO DNE: Když Irové zpívaj... 6. 7. 2019, sobota, 10:40

VIDEO DNE: Když Irové zpívaj...


FotoReport: SK České Budějov... 15. 7. 2019, pondělí, 21:44

FotoReport: SK České Budějov...

Komentáře
před 12 minutami - saiwer
jejda, až jsem se zastyděl:)
před 3 hodinami - OBH
Fafrnek- preto ze tam by to st...
před 5 hodinami - dalibor.durcak
Saiwer: V tom případě bych Tě ...
před 5 hodinami - Fafrnek
Proc ten Dac nehraje uz davno ...
před 8 hodinami - LokiSS74
zdravim vsechny fans a diskute...
všechny komentáře >
clbanner
Speciály
Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace